Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Промоција на нејзиниот парфем: Ким Кардашијан во ист фустан како на Мет...

Промоција на нејзиниот парфем: Ким Кардашијан во ист фустан како на Мет Гала

1833
0
SHARE

Ким Кардашијан пред неколку дена направи забава за своето трето дете, а забавите за старлетата продолжуваат.

Реалити ѕвездата направи промоција на нејзината линија парфеми.

На промоцијата се појави целото нејзино семејство, соработници и пријателита, а Ким ги изненади сите со својот изглед.

Таа на себе носеше бел корсет кој ја истакна нејзината преслаба фигура, иако многумина денес коментираат за фустанот.

Ким облече сличен фустан како оној кој го носеше на Мет Гала, но и оној што го облече за промоција на нејзината колеција на сетови за контурирање.

Реалити ѕведата очигледно е голем фан на белите фустани… што мислите?

‪#KimKardashian and #KholeKardashian at Kim’s #KKW Fragrance Launch Party????‬

A post shared by Blackaphillyated (@blackaphillyated) on

‪#KimKardashian and #KholeKardashian at Kim’s #KKW Fragrance Launch Party????‬

A post shared by Blackaphillyated (@blackaphillyated) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here