Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Провокативна и секси Јелена Карлеуша ги засени сите на роденденот на Беквалац...

Провокативна и секси Јелена Карлеуша ги засени сите на роденденот на Беквалац (фото)

Беквалац и Карлеуша
реклама:G Natural

Од неодамна се добри пријателки па така и Јелена Карлеуша присуствуваше на роденденот на Наташа Беквалац.

Провокативна и секси Јелена Карлеуша ги засени сите на роденденот на Беквалац (фото)

Бидејки забавата беше теметска Карлеуша го испочитува коексот и облече провокативна бела хаљина со која дефинитивно беше нај фотографираната на забавата.

 

View this post on Instagram

 

When I’m good I’m an angel, but when I’m bad I’m better 😇 Hi haters 😏

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

 

View this post on Instagram

 

Dangerous dress malfunction 🙈😝 @bekvalceva #bdayparty #aboutlastnight

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------