Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Провокативна и секси со задникот во преден план Милица Тодоровиќ ужива на...

Провокативна и секси со задникот во преден план Милица Тодоровиќ ужива на сонцето (фото)

реклама:G Natural

Пејачката Милица Тодоровиж откако со својата пријателка и колешка Рада Манојловиќ летово беа заедно во Египет, но откако се вратија со полна пареа работат и имаат настапи ширум балканов.

Но секогаш се наоѓа време за плажа па така меѓу многуте настапи Милица успева да се досонча и уште повеќе да потемни ова лето.

Нејзините следбеници редовно добиваат доза нова фотка на нејзиниот Инстаграм но со последната успеа „жешко“ да ги изненади.

Имено Милица објави слика каде што е во базен со бикини и задникот во преден палн, а под неа додаде: „Природа и друштво“…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------