Home ШОУ БИЗз Балкан Провокативно видео од Тајланд: Сораја покажа дека нејзиниот задник е природен

Провокативно видео од Тајланд: Сораја покажа дека нејзиниот задник е природен

SHARE

По гласините дека ставила силикони во задникот, српската старлета Сораја за да ги убеди своите фановите дека нејзиниот задник е природен сними провокативно видео.

„Го сакам мојот 100% природен“, напиша Сораја на секси видеото кое е снимено на Тајланд.

Love my 100% natural ????❤???????????????? #youcanseeit #sorryjealous

A video posted by Sara (@sorajavucelic) on

РЕКЛАМИ:
Loading...