Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Прв пат по раѓањето на близнаците: Амал Клуни се врати на работа

Прв пат по раѓањето на близнаците: Амал Клуни се врати на работа

SHARE

Три месеци по раѓањето на близнаците Ела и Александар, Амал Клуни се врати на работа.

Славната адвокатка за прв пат беше забележана во Њујорк каде ја продолжи своајта правна битка против членовите на ИСИС.

Клуни за ова појавување во Обединетите Нации се одлучи за црвен костим и неутрални чевли, а изгледаше прекрасно.