Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Прв пат по свадбата: Миранда Кер ја покажа бурмата со 20 дијаманти

Прв пат по свадбата: Миранда Кер ја покажа бурмата со 20 дијаманти

SHARE

Миранда Кер пред две недели се омажи на тајна церемонија, а јавноста сеуште ја нема видено венчаницата на моделот или можеби дел од атмоферата.

Но, денес е нашиот среќен ден бидејќи Миранда се врати на социјалните мрежи и го покажа прстенот.

Моделот го превзема Инстаграм профилот на магазинот „Marie Claire“, каде подготвуваше супа од печурки.

За време на готвењето Миранда ја покажа бурмата на нејзината рака.

Making mushroom soup for lunch ???? —@mirandakerr taking over Marie Claire's Insta from her home in LA

A post shared by Marie Claire (@marieclairemag) on