Home ШОУ БИЗз Балкан Прв пат пред очите на јавноста: Вака изгледа ќерката на Јелена Томашевиќ

Прв пат пред очите на јавноста: Вака изгледа ќерката на Јелена Томашевиќ

SHARE

Јелена Томашевиќ и Иван Босиљчиќ се горди родители на малечката Нина која живее далеку од очите на јавноста.

Сепак гордите родители не одолеаа, а да не споделат фотографија од малата уметица на нејзината прва изложба.

Јелена и Иван на Инстаграм објавија фотографии со Нина, иако нејзиното лице беше скриено.

Moje dve radosti ❤❤

A post shared by Jelena Tomasevic Bosiljcic (@jelenatomasevic_official) on

Kad smo bili veliki #miskopavlovic #atelje #mikaantic

A post shared by Ivan Bosiljčić (@ivanbosiljcicofficial) on

РЕКЛАМИ:
Loading...