Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Прв пат во јавност: Бијонсе и Џеј Зи прошетаа со близнаците

Прв пат во јавност: Бијонсе и Џеј Зи прошетаа со близнаците

SHARE

Бијонсе и Џеј З за прв пат беа забележани соблизнаците Руми и Сир. На славната двојка друштво им правеше и ќерката Блу Ајви.

Среќното семејство беше фотографирано откако слета во Њујорк.

Бебињата беа во транспортери, но досега ги немавме видено во јавност.