Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Прв пат во јавност: Сем Смит се бакнува со момчето

Прв пат во јавност: Сем Смит се бакнува со момчето

SHARE

Сем Смит конечно ја потврди својата врска со Брандон Флин, ѕвездата на серијата „13 Reasons Why“.

Парот за прв пат беше фотографиран заедно во Њујорк, каде беа фатени како се бакнуваат.

25-годишниот Сем и 23-годишниот Брандон во врска се неколку месеци.

РЕКЛАМИ:
Loading...