Home ШОУ БИЗз Евровизија Прва од јавните личности: Тамара Тодевска и честиташе на Јана Бурческа

Прва од јавните личности: Тамара Тодевска и честиташе на Јана Бурческа

SHARE

Тамара Тодевска моментално ужива на семеен одмор, но тоа не ја спречи да ја изрази својата среќа за Јана Бурческа.

Македонската пејачка на Фејсбук и честиташе на Јана, која за жал не влезе во финалето на Евровизија оваа година.

Еве што напиша Тамара.

РЕКЛАМИ: ---