Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Прва средба по 12 години: Бред Пит и Џенифер Анистон повторно заедно

Прва средба по 12 години: Бред Пит и Џенифер Анистон повторно заедно

SHARE

Помеѓу нив двајца застана Анџелина Џоли, а сега кога веќе не е во игра, Бред Пит и Џенифер Анистон се подготвени повторно да се сретнат.

Тоа би била првата средба после 12 години откако ставија крај на нивниот брак.

„Бред и се извини на Џенифер за целата болка која и ја нанел поради разводот и изневерувањето. Секогаш бил затворен и тешко ги изразува емоциите, но откако оди на терапија, се се промени. Сфати колку ја повреди и и се извини“, вели извор близок до актерот.

Џенифер му простила за се на актерот, а сега е подготвена да се сретне со него.

Наводно екс сопружниците заедно ќе гостуваат во шоуто на Џими Кимел во новата сезона.

РЕКЛАМИ:
Loading...