Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Први фотографии од веридбата на Ева Лонгорија

Први фотографии од веридбата на Ева Лонгорија

SHARE

Ева Лонгорија во неделата ја објави својата свршувачка со Хосе Бастон и не губеше време за прослава.

Актерката среќната вест ја прослави во кругот на 20-тина блиски пријатели во ресторан на врвот на Бурџ Халифа во Дубаи.

Според првите фотографии од веселбата, парот се забавувал до раните утрински часови, а прославата била надополнета со многу шампањ, мали огномети, конфети и маскоти.

Инаку прстенот на Ева е комбинација од огромен рубин опкружен со дијаманти, а како помина забавата по повод свршувачката погледнете низ фотографиите.

ева лонгорија веридба

ева лонгорија веридба

ева лонгорија веридба

ева лонгорија веридба

ева лонгорија веридба

ева лонгорија веридба

ева лонгорија веридба

ева лонгорија веридба

ева лонгорија веридба

ева лонгорија веридба

ева лонгорија веридба

ева лонгорија веридба

ева лонгорија веридба

РЕКЛАМИ:
Loading...