Home ШОУ БИЗз Мак сцена Прво го покажа бујното деколте, а сега згодните нозе: Елена во ултра...

Прво го покажа бујното деколте, а сега згодните нозе: Елена во ултра кратко фустанче!

SHARE

Минатата недела Елена Ристевска во бела тантела го покажа бујното деколте, но никој и да не ги забележа нејзините нозе.

елена ристевска деколте

Токму во тоа ултра кратко фустанче пејачката ги покажа и згодните нозе.

Елена на Инстаграм објави фотографија на која позира пред настапот во Охрид, каде згодното тело е во прв план.

Пејачката секојдневно вежба за да ја доведе својата фигура до совршенство, а тоа и оди од рака.

елена ристевска нозе

РЕКЛАМИ:
Loading...