Home ШОУ БИЗз Мак сцена Прво појавување по породувањето: Катарина Ивановска блесна на свадбата на Пеџа-Тренд

Прво појавување по породувањето: Катарина Ивановска блесна на свадбата на Пеџа-Тренд

SHARE

Катарина Ивановска во мај месец на свет го донесе својот син Вања, а десетина дена подоцна реши да го има своето прво јавно појавување.

Моделот заедно со момчето Цобе се појави на свадбената церемонија на Пеџа-Тренд.

Новата мајка изгледа одлично, а нејзиниот избор беше црн аутфит од глава до пети.

Катарина изгледа одлично!

#wedding #beautifulpeople #happypeople #thegroom

A post shared by Katarina ivanovska (@katarina_ivanovska) on