Home INFO Публиката ја бара назад: Најлудите моменти од Карлеуша во Ѕвездите на Гранд...

Публиката ја бара назад: Најлудите моменти од Карлеуша во Ѕвездите на Гранд (видео)

реклама:4U PHARMA

Вчеравечер се емитуваше првата емисија од новата сезона на најгледаното музичко шоу во регионот, Ѕвездите на Гранд.

Познатото жири кое ги обучува и оценува кандидатите оваа сезона е изменето, односно на местото на Јелена Карлеуша, на жири столчето седна нејзината најголема ривалка Цеца Ражњатовиќ.

Уште по првата емисија, реакциите на публиката беа поделени, но најмногу доминираа коментарите дека недостасува енергијата на Јелена.

Во меѓувреме, Марија Шерифовиќ на својот ЈуТјуб канал објави видео со најдобрите моменти од Јелена во шоуто, со што уште повеќе ги разгоре коментарите дека тешко е некој да ја замени улогата на Јелена.

РЕКЛАМИ: ----------------------------------------------------