Home СПОРТ Фудбал Рамос, што ти е виновна камерата?

Рамос, што ти е виновна камерата?

SHARE

На натпреварот од дванаесетото коло од Примера, Реал Мадрид му гостуваше на Еибар.

Една камера на стадионот, за малку не настрада.

Прочитајте повеќе на sport365.mk

РЕКЛАМИ:
Loading...