Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Раскина со Каспер и му се врати на екс сопругот: Џеј Ло...

Раскина со Каспер и му се врати на екс сопругот: Џеј Ло го изненади Марк Ентони (видео)

SHARE

Нивниот брак заврши пред две години, но Џенифер Лопез и Марк Ентони сеуште имаат голема љубов и почит еден за друг.

Ова го потврди изненадувањето кое пејачката го направи за екс сопругот појавувајќи се на сцената за време на неговиот концерт во Њујорк.

џенифер лопез и марк ентони

Во тесна црна тоалета Џеј Ло се појави на сцената каде со Марк Ентони ја испеаа нивната дуетска песна „No me ames“.

По ова појавување на пејачката само неколку дена по раскунувањето со Каспер Смарт, во светските медиуми почна да се шушка дека енифер можеби размислува за смирување со пејачот.

Инаку двојката ги има 8-годишните близнаци Макс и Eма.

Џенифер Лопез и Марк Антони

РЕКЛАМИ:
Loading...