Home ЗАБАВА Раскош на сите страни: Вака ќе изгледа сцената на Оскарите украсена со...

Раскош на сите страни: Вака ќе изгледа сцената на Оскарите украсена со 45 милиони кристали (фото)

SHARE

Оваа недела сите очи ќе бидат вперени во Долби театарот каде по 90-ти пат ќе се одржи доделувањето на Оскарите.

Сцената и овој пат ќе блесне во полн сјај, а за нејзиниот изглед, по шести пат, ќе биде задолжен дизајнерот Дерек МекЛејн.

Оскаровската сцена ќе биде украсена со вртоглави 45 МИЛИОНИ сваровски кристали.

Погледнете како ќе изгледа.