Home LIFE STYLE Раскошната плус сајз манекенка гордо се разголе

Раскошната плус сајз манекенка гордо се разголе

Раскошната плус сајз манекенка Ешли Греам се разголе и гордо го покажа своето тело во новиот број на В Магазин.

Греам позира без долна облека во мрежаста маица под која јасно се гледаат нејзините голи гради, додека пак на другите фотографии е како од мајка родена.

Популарната манекенка редовно своите фанови на социјалните мрежи ги радува со провокативни фотографии.