Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Раста откако излегол од затвор се јавил прво кај Ана Николиќ, но...

Раста откако излегол од затвор се јавил прво кај Ана Николиќ, но таа не сакала да го види…

реклама:G Natural

Откако излегол од притвор каде што беше 4 месеци раперот Раста веднаш и се јавил на својата бивша сопруга Ана Николиќ за да ја донесе нивната ќеркичка Тара кај него.

Но Ана ја испратила Тара кај својот татко и таа не дошла на средбата туку пратила друг да ја однесе. Иако раперот сакал накусо да разговараат за целата ситуација сепак Ана рекла дека не се чувствувала добро и дека не можела сега да се сретне со него, вели извор за порталите во Србија.

Дали Николиќ сепак ќе му прости на Раста или ќе остане на страна сеуште не се знае.

 

-Ќе се запалам пред собрание! Пејачката Ана Николиќ искрена пред медиумите

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------