Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Раста со отворено писмо до јавноста за разводот со Ана Николиќ

Раста со отворено писмо до јавноста за разводот со Ана Николиќ

1905
0
SHARE

Веста дека Ана Николиќ и Стефан Џуриќ – Раста се разведуваат одекна како вистинска бомба.

Пејачката пред неколку дена изјави дека донела одлука да стави крај на бракот, иако во медиумите се појавија вести дека Раста синоќа преноќил во нејзиниот стан.

Но, овој пат и раперот реши да ја каже својата страна на приказната и и се обрати на јавноста.

Тој напиша отворено писмо и го објави на Инстаграм. Во продолжение погледнете што има да каже Раста.

Zuta stampa i kineski novinari!

A post shared by STEFAN (@stefanrasta) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here