Home ШОУ БИЗз Балкан Разоткриен: Милан изнајмил детектив да ги следи Северина и синот

Разоткриен: Милан изнајмил детектив да ги следи Северина и синот

SHARE

Драмата околу Северина и нејзиниот син Александар не стивнува, и откако беше уапсен мажот осомничен дека ја следи пејачката, во јавноста излегоа нови шокантни информации.

Екс сопругот на Северина, Милан Поповиќ наводно ангажирал луѓе да ја следат хрватската поп-ѕвезда и нивниот син.

Како што велат извори блиски до пејачката, загрепската полиција испитува дали Милан најмил луѓе да ја следат пејачката.

Бизнисменот наводно ангажирал адвокат да направи договорот со фирма која се занимава со следење, со цел нејзините детективи да соберат докази дека Северина не се грижи доволно за малиот Александар.

Меѓутоа фирмата и адвокатот на Милан демантирале дека Поповиќ ги овластил да ја следат хрватската поп-ѕвезда.

Северина и Александар

РЕКЛАМИ:
Loading...