Home ЗАБАВА Видео Реклама што ќе ве насмее до солзи: Дејвид Бекам и Кевин Харт...

Реклама што ќе ве насмее до солзи: Дејвид Бекам и Кевин Харт за H&M

SHARE

Откако фудбалот го замени со мирен семеен живот, Дејвид Бекам влезе во дизајнерските води, а неговата соработка со брендот H&M сеуште трае и е навистина успешна.

Во минатата есен-зима колекција на брендот, на фудбалерот му се придружи и комичарот Кевин Харт и заедно ги покажаа напосакуваните машки парчиња облека.

Двајцата снимиа и урнебесна видео кампања, во која Кевин Харт е глумец кој се спрема за улогата на Дејви Бекам.

Овојпат, ѕвездите снимија уште една реклама под името „H&M – new Modern Essentials selected by David Beckham“, во која Кевин Харт се спрема да настапи како ѕвезда на мјузикалот „I, Beckham: The Musical“.

Погледнете ја најавата за рекламата