Home ШОУ БИЗз Евровизија Ремикс на евровизиската „Пред да се раздени“

Ремикс на евровизиската „Пред да се раздени“

SHARE

Во петокот на официјалниот YouTube канал на Влатко Лозаноски беше објавен ремиксот на евровизиската „Пред да се раздени“ и тоа англиската верзија.

Слушнете го, па кажете ни како ви се допаѓа …

РЕКЛАМИ:
Loading...