Home ШОУ БИЗз Мак сцена Ремонт на градите: Накова ги покажа новите силикони

Ремонт на градите: Накова ги покажа новите силикони

Александра Накова, поранешната учесничка во реалните шоуа „Преживеан“ и „Танц со ѕвездите“, ги запали социјалните мрежи.

Манекенката на Инстаграм е доста активна, па последно објави фотографии на кои позира во ултра секси црно фустанче.

устанчето повеќе открива, отколку што сокрива, па ги покажа и нејзините силикони.

Чаршиските муабети велат дека таа направила ремонт на градите, но тоа останува само на шпекулации.

Во секој случај Накова изгледа провокативно, како и секогаш.

РЕКЛАМИ:
Loading...