Home ШОУ БИЗз Балкан Ретко ја гледаме вака: Марија Шерифовиќ го покажа бујното деколте

Ретко ја гледаме вака: Марија Шерифовиќ го покажа бујното деколте

3685
0
SHARE

Марија Шерифовиќ едвај чека да замине на летување, иако тоа моментално е невозможно поради големиот број настапи.

Но, пејачката сепак реши да се разлади од горештините, па на Инстаграм сподели фотографија од базен.

На истата градите на Марија се во прв план, односно нејзиното деколте кое е главна тема помеѓу коментарите на фановите.

Погледнете.

Pametna i luda. U skafanderu. ????????????

A post shared by Marija Serifovic (@serifovic) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here