Home ШОУ БИЗз Мак сцена Ретро фотка: Ја препознавате ли македонската пејачка!?

Ретро фотка: Ја препознавате ли македонската пејачка!?

SHARE

Таа е една од најубавите и најзгодните пејачки во Македонија, а како дете била преслатко девојче.

Денес ја препознаваме по русата коса, но видете како Викторија Лоба изгледала како дете.

Пејачката на Фејсбук објави фотографија со нејзината мајка, направена пред повеќе од две децении.

Мора да признаеме дека ние ја препознавме Лоба, а вие?