Home ШОУ БИЗз Мак сцена Ретро фотка: Која славна македонка е ова преслатко девојче?

Ретро фотка: Која славна македонка е ова преслатко девојче?

SHARE

Таа е најуспешниот македонски модел кој направи светска кариера, а наскоро во животот ќе добие нова улога, улогата на мајка.

И додека Катарина Ивановска ужива во трудничките денови, реши да се потсети на своето детство.

Моделот на Инстаграм сподели фотографија на која го прославува својот роденден, во друштво на нејзината мајка и сестра.

Катарина буквално е непрепознатлива, но е преслатка.

РЕКЛАМИ:
Loading...