Home ШОУ БИЗз Мак сцена Ретро фото: Лила Филиповска како невеста пред една деценија

Ретро фото: Лила Филиповска како невеста пред една деценија

SHARE

Лила Филиповска зад себе има два брака, а моментално е во хармонична врска која ја крие далеку од очите на јавноста.

Но, ајде да се потсетиме на вториот брак на водителката.

Лила после бракот со таткото на нејзиниот син Филип, му го кажа судбоносното „ДА“ на Орце Димитровски од групата „Арија“.

Како изгледаше водителката како невеста пред десетина години, погледнете во продолжение.