Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Ријана го криеше момчето под чадор (фото)

Ријана го криеше момчето под чадор (фото)

SHARE

Последниот обид на Ријана да го скрие момчето беше неуспешен и пресмешен!

Пејачката беше забележана на вечера во елитен ресторан во Лондон со милијардерот Хасан Џамел.

По излегување од истиот, Рири со својот чадор се обиде да го покрие момчето од папараците кои ги пречекаа пред ресторанот.

Денес на никој не му е јасно зошто пејчката го криеше Хасан кога веќе беше фатена како јавно се бакнуваат.