Home ШОУ БИЗз Балкан Рики Мартин „одлепи“ за дечкото на српската пејачка

Рики Мартин „одлепи“ за дечкото на српската пејачка

SHARE

Иако Рики Мартин е во хармонична врска со Џаво Јосеф, тоа не значи дека не може да ужива во згодите фраери на Истаграм.

Пејачот овој пат „фрли око“ на еден од најзгодните фраери во Србија.

Рики Мартин не одолеа, а да не ја лајкне сликата на манекенот и забар Борис Стаменковиќ.

Стаменковиќ на фотографијата е разголен, а неговата насмевка и згодно тело ги оставаат сите без зборови.

Инаку тој е екс момче на пејачката Катерина Грујовиќ.

РЕКЛАМИ:
Loading...