Home ШОУ БИЗз Мак сцена Ристе Ристески го доби автомобилот од „Ѕвездите на Гранд“

Ристе Ристески го доби автомобилот од „Ѕвездите на Гранд“

699
0
SHARE

Само неколку дена по победата во „Ѕвездите на Гранд“, македонецот Ристе Ристески го доби автомобилот од продукцијта.

Пејачот треба да добие и две песни за почетокот на кариерата, з акои веруваме дека инстантно ќе станат големи хитови.

Ристе на социјалните мрежи се пофали со новиот автомобил кој го „поздрави“ со многу бакнежи.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here