Home ШОУ БИЗз Мак сцена Ристе Ристески си најде девојка во „Ѕвездите на Гранд“

Ристе Ристески си најде девојка во „Ѕвездите на Гранд“

1191
0
SHARE

Ристе Ристески по победата во „Ѕвездите на Гранд“ изјави дека му се допаѓа колешката Јована Васиќ, која ја запозна за време на шоуто.

„Од сите девојки на натпреварувањето, најмногу ми се допаѓа Јована“, вели пејачот.

Доколку Јована ги врати симпатиите кон Ристе, тие нема да бидат првиот пар во Гранд продукција.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here