Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Рита Ора со бањарка на црвениот тепих на МТВ ЕМА 2017

Рита Ора со бањарка на црвениот тепих на МТВ ЕМА 2017

SHARE

Рита Ора синоќа беше домаќинка на МТВ Европските награди во Лондон, каде на црвениот тепих се појави во бањарка.

Ѕвездата која е позната по својот провокативен стил на облекување, кој речиси секогаш е полу-гол, овој пат ги изненади.

26-годишната Рита се појави во бањарка и пешкир на главата, а на себе имаше накит од милион долари.

Пејачката во текот на ноќта промени вкупно 13 изгледи.