Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive „Рока“ Лепа Брена за Божиќ во домот на топ моделот Адриана Лима...

„Рока“ Лепа Брена за Божиќ во домот на топ моделот Адриана Лима (видео)

реклама:G Natural

Бразилскиот топ модел од Викторија Сикрет, Адриана Лима го прослави Божиќ со најблиското семејство во домашна атмосвера и со многу хитови од Лепа Брена.

Иако звучи неверојатно сепак бившата српска снаа откако се разведе со Марко Јариќ очигледно продолжила да ги слуша хитовите кои тогаш Марко и ги пуштал.

Ако ништо друго сега знаеме дека е баш весело во домот на Лима за време на сите празници…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------