Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Романтична вечера: Бијонсе прв пат во јавност по породувањето (фото)

Романтична вечера: Бијонсе прв пат во јавност по породувањето (фото)

3348
0
SHARE

Бијонсе денеска ја објави првата фотографија од близнаците Сер и Руми, а еден ден претходно за прв пат се појави во јавност.

Пејачката и Џеј Зи беа забележани на романтична вечера во елитниот ресторан „Нобу“.

Фотографијата која се појави на Интернет покажува дека Бијонсе и раперот влегуваат гушнати, двајцата во опуштено издание.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here