Home LIFE STYLE Мода и Убавина Роналдо, гледај и плачи! Ирина Шајк се соблече потполно гола (фото)

Роналдо, гледај и плачи! Ирина Шајк се соблече потполно гола (фото)

SHARE

Манекенката и поранешна девојка на Кристијано Роналдо, Ирина Шајк позираше за шпанското издание на едно машко списание потполно гола.

Ирина ќе ги краси страниците на списанието „GQ“ во Шпанија, а уредниците потврдиле дека не користеле фотошоп.

Потполно гола, Ирина лежи на кревет.

Инаку, оваа убавица потврди дека повеќе не е во врска со славниот фудбалер и сега бара ново момче кое пред се ќе биде искрено.

А после оваа фотографија, на Роналдо сигурно нема да му е лесно.

Орина Шајк