Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Роналдо го прослави првиот роденден на близначињата

Роналдо го прослави првиот роденден на близначињата

SHARE

Кристијано Роналдо има за што да се радува. Близначињата Ева и Матео, кои португалскиот фудбалер ги доби благодарение на сурогат-мајка, го прославија својот прв роденден.

На роденденската забава беа и другите негови деца, Кристијано Џуниор и Алана Мартина, неговата девојка Џорџина, мајка му Марија Долорес и бројни пријатели и роднини.

РЕКЛАМИ:
Loading...