Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Роналдо и неговиот син во прва заедничка фотосесија

Роналдо и неговиот син во прва заедничка фотосесија

SHARE

Кристијано Роналдо често се фали дека неговиот најстар син Кристијано Џуниор оди по неговите стапки, а тој е горд татко.

Последно фудбалерот и малата ѕвезда се појавуваат во заедничка фотосесија за неговата нова колекџија.

Роналдо и седум годишниот син позираат за детскиот бренд CR7.

Погледнете ја нивната фотосесија.