Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Роси Хантингтон-Вајтли топлес на Бахамите

Роси Хантингтон-Вајтли топлес на Бахамите

SHARE

Роси Хантингтон-Вајтли само шест месеци по раќањето на синот Џејк го покажа своето згодно тело во бикини.

Моделот на Бахамите го сними својот прв едиторијал по породувањето.

Роси изгледаше одлично, а папараците успеаа да ја фатат како се пресоблекува на плажа.

Во еден момент моделот остана топлес, а фотографиите денес се главна тема во светските медиуми.

Но, и покрај голите гради на Роси, погледнете дел од фотосесијата во бикини.