Home LIFE STYLE SAG Awards 2018: Веќе видени фустани на црвениот тепих

SAG Awards 2018: Веќе видени фустани на црвениот тепих

SHARE

Синоќа во Лос Анџелес на црвениот тепих на SAG Awards се случи шаренило од стилови, бои и силуети.

Актерките прошетаа во тоалети од бела до циклама розева и смарагдно зелена боја, а стиловите варираа од минималистички до раскошни балски фустани и модерни комбинезони, светкави ткаенини и цветен дезен.

Накратко, никој не се издвои со посебен стил и стајлинг, а преовладуваа веќе видени комбинации и фустани.

РЕКЛАМИ: ---