Home LIFE STYLE Сакате деколте како на Ким? Ви треба само селотејп!

Сакате деколте како на Ким? Ви треба само селотејп!

SHARE

По една недела помината во Њујорк, Ким Кардашијан се врати во Лос Анџелес каде го промовираше „новиот“ изглед.

Старлетата од русокоса, повторно се врати на црната коса, која мора да признаеме дека и прилега многу подобро отколку периката која ја носеше.

Ким излегуваше од дерматолог во опуштено спортско издание во црно од глава до петти.

ким кардашијан

Но, старлетата во текот на денот не изненади со уште нешто.

Ким реши да ја открие тајната на нејзиното бујно длабоко деколте, на кое сите и завидуваме. Па доколку се прашувавте како градите и стојат мирно и не и излегуваат од фустаните, тајната е едноставна… СЕЛОТЕЈП!

Доколку сакате црвсто длабоко деколте пробајте го трикот на Ким.

ким кардашијан

РЕКЛАМИ:
Loading...