Home INFO Се има, се може: Ова е јахтата на Лепа Брена, вредна 6...

Се има, се може: Ова е јахтата на Лепа Брена, вредна 6 милиони долари

реклама:G Natural

Познатата пејачка Лепа Брена и нејзиниот сопруг, екс тенисерот Боба Живојиновиќ купиле јахта долга 30 метри, за која наводно искеширале околу 6 милиони долари.

Ова лето, парот крстари по медитеранот, а друштво им прават пријатели и сестрата на Брена.

Пејачката предходно открила дека јахтата има шест спални соби, а на социјалните мрежи таа сподели фотографија на која во целост се гледа милиони вредната јахта.

РЕКЛАМИ:Hotel Premier Bansko „ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“