Home ШОУ БИЗз Балкан Се ишиша: Јелена Розга повеќе не изгледа вака!

Се ишиша: Јелена Розга повеќе не изгледа вака!

SHARE

Јелена Розга на Инстаграм сподели фотографија на која се гледа дека го променила имиџот, а нејзините фанови останаа шокирани.

Пејачката реши да ја скрати својата долга руса коса.

„Баш ми е гајле што имам кратка коса“, напиша под објавата.

Покрај голем број позитивни коментари, има и такви кои не сфаќаат зошто се исшишала и велат дека долгата коса и прилега подобро.

Short hair, don't care.. ❤️ @salonfranic #newhair #newday #modernazena #jelenarozga

A post shared by Jelena Rozga (@rozgajelenaofficial) on