Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Се огласи Вељко Ражнатовиќ за љубовната врската на Цеца, еве кој е...

Се огласи Вељко Ражнатовиќ за љубовната врската на Цеца, еве кој е неговиот став…

реклама:Лето во Банско

Откако минатата недела се појави информација дека Цеца Ражнатовиќ по долго време има ново момче сите медиуми на балканот секојдневно пишуваат за нив.

Таа и понатаму не се огласила за њубовната врска со Богдан, но затоа Вељко нејзиниот син се огласи со свој став во медиумите и изјави:

– Мама не треба да седи сама во куќата затворена како куче. Среќен сум што најде некого! Го прифатив тој човек, најважно ми е што тој ја сака. Страдам за татко ми, но не можам да им се одмаздувам ​​на убијците, морам да размислувам за моето семејство и за мојот син – искрено изјавил Ражнатовиќ.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------