Home ♡ за деца Се појави видео од Меган Маркл во разголена варијанта (видео)

Се појави видео од Меган Маркл во разголена варијанта (видео)

реклама:G Natural

Актерката Меган Маркл денес го прославува својот 40 ти роденден.

Откако стана сопруга на принцот Хари, Меган константно е во фоуксот на јавноста.

Деновиве на социјалните мрежи повторно е актуелизирано ретро видео снимано во 2013 година, на кое се појавува Меган Маркл во разголена варијанта.

“Ова не е дури ни секси, туку извештачено и предизвикува трансфер на бламирање. Може да се види дека таа никогаш не знаела како да се однесува”, се дел од коментарите.

РЕКЛАМИ:Hotel Premier Bansko „ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“