Home ШОУ БИЗз Балкан Се појави снимка од тепачката помеѓу Ален и Тифа! (видео)

Се појави снимка од тепачката помеѓу Ален и Тифа! (видео)

1752
0
SHARE

За новогодишните празници Ален и Тифа настапуваа заедно со Горан Бреговиќ во Будва каде направија скандал.

Наводно музичарите не сакале да излезат заедно на сцена па си размениле погрдни зборови и навреди, а луѓето од организација едвај успеале да ги смират.

По завршување на настапот, тензијата сеуште била присутна па дошло до физичка пресметка.

Иако од групата ги демантираа овие наоди, сепак „Сакдал.рс“ објави видео од тепачката омеѓу Ален Исламовиќ и Младен Војчиќ Тифа.

Останува да се види каква верзија ќе се појави откако снимката дојде до јавноста.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here