Home INFO Се појави стара снимка од Меган Маркл! Ќе се изненадите каков талент...

Се појави стара снимка од Меган Маркл! Ќе се изненадите каков талент има војвотката

SHARE

На Јутјуб се појави снимка од Меган Маркл која датира од 1998 година.

Сегашната војвотка, тогаш 17годишна тинејџерка, пее божиќен дует со својата пријателка, актерката Натали Фримен.

Бројните обожаватели ги пофалија вокалните способности на Меган.

РЕКЛАМИ: ---