Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Се породи убавата водителка на „Ѕвездите на Гранд“ Сања Кужет

Се породи убавата водителка на „Ѕвездите на Гранд“ Сања Кужет

реклама:G Natural

Таа вчера, во строга тајност, се породила во Белград и на свет донела машко бебе.

Сања и нејзиниот сопруг Немања Живојиновиќ сè уште не одлучиле за името на нивниот втор син, но еден од изборите е Вук. Парот планира мала прослава со најблиските роднини и пријатели.

Познато е дека Сања е во втор брак со Немања, маркетинг директор во автомобилска компанија. Од првиот брак, таа има два сина, Страхиње и Андрија.

Поради бременоста, Сања го напушти музичкиот натпревар „Ѕвездите на Гранд“. Саша Поповиќ, креативниот директор на Гранд, за „Блиц“ откри дека Ана Севиќ е замена за Сања.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------