Home ШОУ БИЗз Балкан Се прошета без долна облека: Јелена Карлеуша „заборави“ да облече гаќи

Се прошета без долна облека: Јелена Карлеуша „заборави“ да облече гаќи

SHARE

Јелена Карлеуша пристигна на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ каде со стајлингот повторно предизвика коментари во јавноста.

Пејачката се појави во мини здолниште со високи шлицови, мрежасти хулахопки ичизми речиси до колковите.

Но, за ова појавување заборави да облече гаќи.

Карлеуша гордо ги поздрави папараците, а со гаќи или не, изгледаше одлично!

???? @svet_rs

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

РЕКЛАМИ:
Loading...